Outdoorové kurzy

Nabízíme outdoorové kurzy a zábavné výzvy zaměřené na vzdělávání a rozvoj všech účastníků. Outdoorové kurzy přizpůsobujeme a vybíráme tak, aby co nejlépe odpovídaly vašim požadavkům a cílům.

Pro koho

 • Firmy
 • Školy
 • Neziskové organizace
 • Neorganizované skupiny

Typy programů podle cílů

 • Fun a relax
  Zacílení programu směřuje především k budování vzájemných pozitivních zážitků formou společně prožitých her a aktivit. Výběr vhodných aktivit se přizpůsobuje typu a velikosti skupiny účastníků, jejich požadavkům a potřebám.
 • Zábavně vzdělávací
  Program je tvořen formou nabídky her a aktivit, jejichž struktura umožňuje zábavnou formou vytvořit přesahy z herního prostředí do pracovních a firemních procesů. Přenos z herního do pracovního prostředí probíhá metodou krátkých rewiev a reflexí vedených outdoorovým lektorem.
 • Vzdělávací - Teambuilding, Training
  Programy zaměřené na přesně definované cíle zadavatelem nebo účastníky. Struktura aktivit plně reflektuje požadavky na směřování k zadaným cílům. Aktivity a hry v tomto typu programu jsou pouze prostředkem k vytvoření (získání) potřebných vstupů pro následné rozbory formou reflexí a převod do firemního prostředí. Z tohoto typu programů lze získat mnoho konkrétních výstupů např. týmové a osobní plány rozvoje, zpracování společné vize, nebo pravidel spolupráce. Program typu Training jsou vhodné pro skupiny 5–30 účastníků.
 • Týmový koučink s prvky outdoorových aktivit
  Speciální program, který probíhá pod vedením zkušeného lektora (kouče) a umožňuje účastníkům stanovit si cíle (osobní, skupinové, týmové), cestu jak k těmto cílům dojít, jak si ověřit dosažení cílů a v případě změn jejich udržení. Stejně jako u programu Training jsou i zde aktivity pouze prostředkem k vytvoření (získání) potřebných výstupů pro následné zpracování účastníky.

Další informace

Programy zajišťují licencovaní outdooroví lektoři a certifikovaní instruktoři. Jelikož se konkrétní podoba a cíl programu u každého zadavatele liší, přizpůsobujeme každou akci na základě osobní analýzy u zadavatele jeho požadavkům a potřebám. V případě zájmu o některý z programů vám rádi pomůžeme s výběrem tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů.

Pokud budete mít nějaký dotaz či přání, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

 
 • Outdoorové kurzy
 

Outdoor Point – stavba lanových center a parků

Stavba lanových center

Informace

Naše stavby mají
certifikaci TÜV SUD Czech
Podporujeme Nadační fond
pro boj proti korupci
  Nadační fond proti korupci

Partneři

Lužánky  Zábavné učeníKukla permonium

Kontakt

Radek Neumann
Tel.: +420 607 963 481
r.neumann@outdoor-point.cz